czwartek, 11 października 2018

ekocuda po raz drugi!

jesienne umilacze to zdecydowanie kosmetyki. słodkie zapachy peelingu i balsamu przytulone do skóry, mineralny róż na policzkach, które już powoli zapominają o letnim słońcu, na powiekach cienie, które z odrobiną tuszu na rzęsach ukryją największe nawet niewyspanie. a jeśli w szklanych słoikach schowane jest masło shea, olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów i wosk pszczeli, to to po prostu musi być coś super! najlepiej jeszcze jak te wszystkie kosmetyczne cuda są eko i można je znaleźć w jednym miejscu. a można!
Ekocuda po raz drugi w Gdańsku! Już 20 i 21 października, na Stadionie ENERGA w Gdańsku, odbędą się największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda. Polscy i zagraniczni producenci zachwycą jakością, zapachami, a także estetyką wykonania swoich produktów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz możliwości poznania szerokiej gamy produktów, uczestnicy targów mogą spodziewać się również wartościowych warsztatów oraz wykładów w tematyce ekokosmetyków. Wstęp jest bezpłatny.
Ekocuda to święto dla miłośników zdrowego stylu życia i uważnych na skład produktów, które kupują. Właśnie dlatego podczas weekendowego wydarzenia mogą nie tylko skorzystać z niecodziennej okazji wyboru kosmetyków z tak szerokiej oferty, ale także otrzymać cenną wiedzę od ekspertów. Świadomi konsumenci docenią również możliwość bezpośredniego spotkania z producentami kosmetyków, których używają i okazje do podzielenia się swoimi wrażeniami z ich stosowania.
– Wraz z rozwojem rynku kosmetyków naturalnych w Polsce rosną w siłę Ekocuda. Chcemy pokazać, że warto żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającą nas przyrodą jednocześnie. Targi cieszą się ogromną popularnością i z każdą edycją wzrasta liczba odwiedzających, a także wystawców. Cieszę się, że już po raz drugi targi zagoszczą w Gdańsku. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Wartością Ekocudów jest także możliwość nawiązania cennych relacji: producentów z klientami, miłośników kosmetyków naturalnych z ekspertami z tej branży. Otrzymuje informacje od uczestników i wystawców, że nie tylko kupili/dotarli do nowych grup swoich klientów, ale nawiązali długofalowe relacje prywatne i biznesowe.
Oprócz możliwości rozmowy z wystawcami i poznania szerokiej gamy produktów, odwiedzający mogą także liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego kosmetykami mineralnymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji.
Nie wahajcie się, odwiedźcie targi w nowej lokalizacji w Gdańsku na terenie Stadionu Energa, poznajcie wystawców z całego kraju i z zagranicy, powąchajcie setki produktów, weźcie udział w warsztatach, posłuchajcie wykładów. Niezapomniane „ekocudowne” wrażenia gwarantowane!

ekocuda.com
facebook.com/ekocudacom
instagram.com/ekocuda